Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #375556

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laotöölise igapäevased ülesanded on:
- valmistoodangu pakkimine ja laadimine autodele;
- kauba mahalaadimine autodelt, vastuvõtmine, kontroll;
- lao korrashoid ja muude abitööde tegemine

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- keskharidus;
- kohusetundlikkus, töökus, tähelepanelikkus;
- valmisolek füüsiliseks tööks;
- kasuks tuleb töökogemus laos või tootmises;
- kasuks tuleb tõstukiga töötamise kogemus;
- kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil

- võimalust töötada arenevas ettevõttes metallitootmise valdkonnas
- konkurentsivõimelist ja tööle väärilist tasu
- kaasaegseid töötingimusi
- pikaajalist stabiilset töösuhet
- head töökeskkonda ja toetavat meeskonda
- töökoht asub Tila külas, Tartu vallas (3,5 km kaugusel linnapiirist)

Tööpakkumise number
#375556

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. mai 2015
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2015

Restmec OÜ on Soome ja Eesti kapitalil põhinev suurköökidele külma- ja soojaseadmeid ning mööblit valmistav ettevõte. Hetkel töötab meil 25 inimest ja toodangust ligi 80% eksporditakse Soome ja Rootsi.

Vaata rohkem

Laotööline