Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #98908

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lattu sisse tulevate kaupade vastuvõtmisel, ladustamisel ja väljastamisel osalemine;
laotõstukiga töötamine;
klienditeenindus ja sularahaga arveldamine;
kaupade komplekteerimine ja väljastamine;
kauba peale- ja mahalaadimine;
vajadusel kauba transport.

Ootused kandidaadile

B-kategooria autojuhiload;
kohusetundlikkus ja ausus;
initsiatiivikus ja iseseisvus;
soovitavalt töötamise kogemus laos ja tõstukijuhina (tõstuki juhiluba);
elementaarne arvuti kasutamise oskus (internet, e-mail, laoprogramm).

Ettevõte pakub

tööd stabiilses ja arenevas ettevõttes;
heale töötajale väärilist töötasu.

Lisainfo

Asukoht: AS Proplastik laohoone Tartus, aadressil Ringtee 35 (tel 730 0340)

Tööpakkumise number
#98908

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. märts 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

Proplastik AS on asutatud 1996 aastal. Aastatega oleme saanud turul arvestatavaks alumiiniumist ja plastidest pooltoodete müüjaks.

Vaata rohkem

Laotööline