Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635586

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 15. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:13. veebruar 2020

Töö kirjeldus

  • Kauba vastuvõtmine, kontroll ja paigutamine lattu
  • Toodete komplekteerimine vastavalt tellimustele
  • Tellimuste ja arve-saatelehtede väljastamine
  • Lao korrashoid ja perioodiline inventeerimine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Soovituslik eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • Korrektsus ja järjepidevus ülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

  • Kindel töökoht ja vääriline tasu
  • Kogemuse puudumisel väljaõpe kohapeal
  • Töö graafiku alusel
  • Ettevõttesisesed soodustused

Tööpakkumise number
#635586

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

10005487

Vaata rohkem

Laotööline