Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701645

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SIND RÕÕMUSTAB MEIE JUURES

  • laoruumi korras hoidmine
  • kaupade vastuvõtmine, ladustamine ning väljastamine
  • tarneprotsessi jälgimine, saabuvate kaupade kontrollimine, paigaldamine
  • toodete sisestamine laoprogrammi
  • rehvilao haldamine ja tellimuste vormistamine

Ootused kandidaadile

SUL ON

  • hea suhtlemisoskus ning oled oma töös täpne ja loogilise mõtlemisega
  • iseseisva töötamise oskus
  • arusaamine kaasaaegsetest varuosade müügist ja laomajandusest
  • vastupidavus füüsiliseks tööks
  • arusaamine tehnilisest inglise keelest
  • B-kategooria juhiload

Pakume Sulle tööd kiiresti arenevas valdkonnas ja kaasaegseid töövahendeid. Sind ootab motiveeriv töötasu, soodustused meie toodetele ja teenustele. Toetame sportimist, et Su vaim püsiks värske. Sind ootavad meeleolukad ühisüritused ning põnevad koolitused enesearendamiseks.

Tööpakkumise number
#701645

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. mai 2021

Inchcape Motors on 170 aastase ajalooga rahvusvaheline, 32 riigis tegutsev, autode müügiga tegelev ettevõte. Inchcape on noteeritud Londoni börsil alates 1958 aastast ning grupp annab tööd üle 18 000 inimesele. Peamised tegevusvaldkonnad on uute ja kasutatud autode ning varuosade müük, autode hooldus ja remont.

Vaata rohkem

Laotööline