Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138199

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade peale- ja mahalaadimine ning korrektne ladustamine kesklaos

Ootused kandidaadile

* kohusetundlik ja aktiivne suhtumine töösse
* täpsus, ausus

Ettevõte pakub

*tööd rahvusvahelises firmas
*kaasaegset töökeskkonda
*konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem laos ja laadurtõstukiga töötamise kogemus.

Tööpakkumise number
#138199

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
Palk katseajal 8100 krooni, pärast katseaega 10 000 krooni (bruto)

AS PepsiCo Eesti on rahvusvahelise PepsiCo korporatsiooni tütarfirma Eestis. Me oleme Eestis turuliidrid müües edukaid brände - Lay's ja Cheetos.

Vaata rohkem

Laotööline