Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274081

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba komplekteerimine vastavalt tellimusele, kauba vastuvõtmine ja õige paigutamine lattu, kauba üleandmine.
Inventuuride teostamine

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Hea füüsiline vastupidavus
  • Hea tervislik seisund
  • Aktiivsus
  • Täpne ja korrektne ülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

  • Ametialast väljaõpet
  • Töötulemustest sõltuvat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes

Lisainfo

Tööaeg: 08.00-16.30
NB! Tegemist on ajutise tööga (olemasoleva töötaja asendamine suveperoodil)
Sobivusel võimalik edasine töösuhe.

Tööpakkumise number
#274081
Laotööline