Värsked tööpakkumised

Laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502906

Tööpakkumise number

502906

Töö kirjeldus

Sinu igapäevased ülesanded: kauba komplekteerimine ja väljastamine, tellimuste haldamine, kauba lattu paigutamine, ladude üldine korrashoid, inventuurid.

Nõudmised kandidaadile

Kui oled töökas, hea pingetaluvusega, oskad kasutada arvutit, tahad suhelda ja tunned autovaruosi vähemalt algtasemel, siis see töö on just sulle.

Omaltpoolt pakume tänapäevaseid töötingimusi, nooruslikku kollektiivi, väljaõpet kohapeal ja kindlat sissetulekut.
Palk 1000€ kätte

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. november 2017
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 1250 EUR kuus

Autoosa Autolammutus tegutseb aastast 2009. Meie tegevusaladeks on uute ja kasutatud autovaruosade müük, autoremont ja rehvitööd.