2023-08-23 14:48:55

Laotööline

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma kollektiivi uut Laotöötajat. Sinu põhilisteks tööülesanneteks on toodete komplekteerimine, vastuvõtmine ja väljastamine. Klientidega suhtlemine. Toodete ohutu ja korrektne ladustamine ning tõstukiga töötamine

Ootused kandidaadile

Kindlasti peab olema eelnev töökogemus! • Oled valmis töötama välitingimustes • Oled kohusetundlik, aus, korrektne ja täpne oma töös • Sulle meeldib olla kaasatud ettevõtte arengutegevustes ning oled valmis kaasa rääkima • Oled valmis füüsiliseks tööks • Valdad eesti keelt, sul on suhtluse tasemel vene keele oskus • Oled positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja tulemustele orienteeritud, sihikindel, töökas ning oskad töötada iseseisvalt • Kasuks tuleb, kui Sul on B kategooria juhiload

Sul on hea võimalus töötada kiiresti arenevas ja edukas ettevõttes. Meie pakume omaltpoolt kindlasti huvitavat ja mitmekülgset tööd, vajalikke töövahendeid, häid töötingimusi, toredat meeskonda ning arenemisvõimalusi.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Lisainfo

Töö asukoht Vana-Narva mnt 29, maardus!