Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670058

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine
Kaubade komplekteerimine ja pakendamine
Kauba saatedokumentide täitmine ja edastamine
Laadimistööd tõstukiga ja käsitsi
Lao ja töökeskkonna korrashoid
Osalemine inventuurides

Ootused kandidaadile

Tõstukijuhiload
Eelnev töökogemus ja vastutustunne, algatusvõime
Valmisolek füüsiliseks tööks
Vähemalt keskharidus
Hea mälu ja keskendumisvõime
Positiivne ellusuhtumine, aktiivsus ja täpsus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist sissetuleku
Haigusleht makstakse esimesest päevast
Kindel töö ja päevane tööaeg E-R 8:00-17:00
Head töötingimused
Kaasaegsed töövahendeid
Toetust väljaõppel

Lisainfo

Kontaktisik: Mihhail Gorski +3726064755

Tööpakkumise number
#670058

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

Сегодня в Tavrida Electric работает около 3000 человек по всему миру. Более 70 подразделений работают в 22 странах мира. Продукты и решения Tavrida Electric обеспечивают надежную работу энергосистемы более чем в 80 странах, включая Бразилию, Россию, Индию, Китай, Южную Африку, ОАЭ, США, Канаду, страны ЕС и многие другие. Tavrida Electric входит в тройку крупнейших поставщиков автоматических выключателей в мире.

Vaata rohkem

Laotööline