Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294345

LAOTÖÖLINE

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on kauba vastuvõtt ja väljastamine ning kontrollimine Duty Free ladudes Tallinnas D-terminalis.

Ootused kandidaadile

  • omad eelnevat töökogemust laos
  • oskad väga heal tasemel eesti keelt
  • oled füüsiliselt terve ja tugev
  • oled hea suhtleja ning tahad meeskonnas töötada
  • oled kohusetundlik ja täpne
  • arvutikasutamise oskus
  • kasuks tuleb tõstukijuhi loa olemasolu

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • sõbralikku ja abivalmis töökollektiivi

Tööpakkumise number
#294345

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2012

AS Tallink Grupp on oma 18 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Hetkel on meil 3 hotelli Tallinna kesklinnas - Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel ja Tallink Express Hotel. Linna keskusest mõnevõrra eemal asub neljas hotell, Pirita TOP SPA Hotell. Meie kõige uuem hotell on Tallink Hotel Riga Lätis. Et tagada meie klientide rahulolu, võtame oma töökasse kollektiivi juurde veel ühe liikme.

Vaata rohkem

LAOTÖÖLINE