Värsked tööpakkumised

Laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120515

Tööpakkumise number

120515

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja garderoobisüsteemide tootja AS Sunorek otsib Aknakatete tehase ladudesse (mis asuvad nii Kakumäel Vabaõhumuuseumi teel kui Kadaka teel) laotöölist, kelle tööülesanneteks on laadimis- ja transporttööd (tõstukiga ja käsitsi), kaupade paigutamine, inventuuride teostamine ning klientide teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame eelnevat töökogemust sarnases valdkonnas, füüsilist vastupidavust, kiirust ja täpsust ning positiivset ellusuhtumist, kasuks tuleb arvutioskus ning tõstukijuhi lubade olemasolu.

Pakume stabiilset tööd, väljaõpet, head töötasu, toredat meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt.

Lisainfo

Kasuks tuleb isikliku sõiduauto olemasolu, tööülesannete täitmiseks kuluva kütuse kompenseerime.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
23. august 2007

Eesti juhtiv aknakatteid ja Tank Indoor Systemsi kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja moodulvaheseinu valmistav ja müüv ettevõte