Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805102

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade mahalaadimine, vastuvõtmine ja saatedokumentide vastavuse kontrollimine.

  • Kaupade paigutamine hoiukohtadele.

  • Väljastustellimuste komplekteerimine, saadetiste pakkimine ja väljastamine.

  • Inventeerimine

  • Klientide teeenindamine laos.

  • Laoruumi ja seadmete puhastamine ning korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt kesk-või kutseharidus ja omad eelnevalt laotöö kogemust.

  • Kasuks tulevad teadmised metalli ja eriteraste valdkonnas.

  • Arvutikasutamise oskus (MS Office) Jeeves või tahe õppida uusi tööks vajalike programme.

  • Valdad suhtlustasemel eesti keelt, kasuks tuleb soome, inglise ja vene keele oskus.

  • Oled täpne ja kohusetundlik ning sulle meeldib laotöö.

  • Oled sõbralik ja avatud suhtlemisega.

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet kohapeal

  • Rõõmsameelseid ja toetavaid kolleege ning konkurentsivõimelist töötasu, koolitusi.

  • Tööpäevad E-R 9:00-17:00

  • Põhipuhkust 30 kalendripäeva.

  • Kaasaegseid töötingimusi-ja vahendeid.

Tööpakkumise number
#805102
Laotööline