Laotööline
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549938

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 kaupade laadimine, vastuvõtmine, komplekteerimine ja üleandmine;
 kaupade nõuetekohane riiulisse paigutamine, aluste virnastamine;
 saatedokumentide ja reklamatsioonide vormistamine;
 lao korrashoid ja inventuur

Ootused kandidaadile

  • Arvuti kasutamise oskus, kasuks tuleb laoprogrammide tundmine.
  • Ausus, korrektsus, kohusetundlikkus ja täpsus.
  • Eelnev töökogemus antud valdkonnas vähemalt 1 aasta (laondus)
  • Eesti ja vene keele oskus
  • Positiivne ellusuhtumine
  • Sa ei karda füüsilist ja tempokat tööd

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikke töökaaslaseid
  • Enesetäiendamise võimalusi
  • Täiendkoolitusi
  • Firmaüritusi (suvepäevad, jõulupidu, jm.)
  • Toitlustuse võimalus kohapeal (soodustused)

Tööpakkumise number
#549938

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. september 2018
Kuulutus sisestati:
7. august 2018

Skuba Group OÜ Tallinna esindus alustas oma tegevust 2000. aasta talvel ning Tartu esindus 2002. aasta kevadel. Skuba peamiseks tegevusalaks on olnud laia valikuga veoautode varuosade jae- ja hulgimüük. Müüdavate varuosade nimistus on rohkem kui 30 000 eri nimetust detaile rohkem kui 60-lt tuntud Euroopa kvaliteetvaruosade tootjatelt.

Alates 2006 aastast paikneb Skuba Eesti OÜ moodsas teeninduskeskuses aadressil Betooni 4 ning pakub uuel tasemel veokite-busside hooldust ja remonti. Teeninduskvaliteedi oluline paranemine on saavutatud kompetentse tööjõudu hankimisega.

Skuba Eesti on pidevalt arenev ning laienev ettevõte Eestis. Meie filiaalid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Võrus, Rakveres ja Kuressaares, kokku üle 50 töötaja.

Lisainfo: www.skuba.ee

Vaata rohkem

Laotööline