Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337372

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- laos korra ja puhtuse tagamine
- kauba vastuvõtt
- kauba mahalaadimine reka pealt, aluste märgistus ja lattu paigutamine
- kauba aluste kaalumine ja neto koguste arvestamine
- kauba komplekteerimine
- kauba väljastamine
- inventuuris osalemine
- jooksvate töökorralduste täitmine
- kauba toimetamine müügipunkti

Ootused kandidaadile

- oled hommiku inimene (tööpäev algab hommikul 05:30)
- ausus
- kiirus
- aktiivsus
- kohusetundlikkus ja täpsus
- omad kehtivat tervisetõendit
- eelnev töökogemus
- füüsilise koormuse taluvus
- kiire kohanemis- ja õppimisvõime
- töötahe
- võime ja oskus töötada pingeolukorras kvaliteetselt ja stabiilselt

Ettevõte pakub

eneserealiseerimisvõimalust
huvitavat tööd
kaasaegseid töötingimusi
koolitust
meeldivat kollektiivi
vahetustega tööd
head palka

Lisainfo

- tegemist on tähtajalise töölepinguga kuni 15. juuli 2014 a.
- võtame ühendust meie poolt pakutavale ametikohale sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#337372

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. mai 2014
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
1 eur tunnis boonus lisandub kõikide tehtud tundide ees hooaja lõpus (eeldusel, et inimene on hooaja lõpuni)

Get Fresh Estonia OÜ tegeleb Eesti parimates kaubanduskeskustes värskete marjade jaemüügiga.

Vaata rohkem

Laotööline