Tööpakkumise number

568547

Töö kirjeldus

• Laoliikumiste sisestamine raamatupidamise programmi.
• Materjalide komplekteerimine ja väljastamine.
• Materjalide vastuvõtmine, kontroll ja laosisene transportimine ja ladustamine
• Lao, laoseadmete ja tehnika puhtuse ja korrashoiu jälgimine ja tagamine.
• Inventuurides osalemine
• Töö toimub vahetuses: 1 nädal hommikuses vahetuses (7.00-15.30), 1 nädal õhtuses vahetuses (15.30-00.00).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
• Iseseisvat mõtlemist
• Pingetaluvust
• Arvutikasutuse oskus
• Kohusetundlik, korrektne ning hoolas
• räägib ja kirjutab eesti keeles, vene keel suhtlustasandil

Tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes, ja tööd meeldivas kollektiivis.
Väljaõpet (kohapeal).
Sporditoetust
Õhtuse vahetuse transpordi kompensatsioon.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
22. november 2018
Brutopalk:
kuni 1200 EUR kuus
Soovin kandideerida

MODULE TECH OÜ

Module Tech OÜ on Norra kapitalil põhinev ettevõte, ning on asutatud 2006 aastal. Meie põhitegevuseks on ruumelementmajade ja ehitussoojakute tootmine. Pakume oma klientidele terviklahendust.
Oleme Wexus Gruppen AS tütarettevõte.
Meie tehases jälgitakse kogu tootmisprotsessi jooksul valmivate ruumelementide kvaliteeti. Moodulid on ehitatud vastavalt Norra ehitusstandarditele. Meie tootmises on kasutusel ainult sertifitseeritud (CE) materjalid, mis tagavad parimat kvaliteeti. Väljastame oma toodetele Sintefi (TG20250) sertifikaadi.
Peamine toodang on suunatud skandinaavia turule.

Vaatan ettevõtte profiili