Värsked tööpakkumised

Laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504283

Tööpakkumise number

504283

Töö kirjeldus

Kiiresti arenev tervisetoidu kohvikukett Mamo otsib enda meeskonda sõbralikku ja hakkajat LAOTÖÖTAJAT.

Peamised tööülesanded:

- Kaupade tellimine (nii telefoni teel, kui ka emailide kaudu), vastuvõtmine ja ladustamine
- Lao korrashoid ja ladustamise süsteemi haldamine
- Osalemine laoinventuuride läbiviimisel

Töö on esmaspäevast reedeni, nädalavahetused ja riigipühad on alati vabad!
Tööaeg: 7:00-15:30 sh puhkeaeg 30 minutit
Töötasu: 3,8 eur tunnis katseajal, peale katseaega - 4 eur tunnis (bruto), kõik ületunnid arvestatakse ja tasutakse 3-kuu kokkuvõttes

Nõudmised kandidaadile

Ootame enda meeskonnaliikmelt kindlasti töötahet ning pealehakkamist. Ka kuldsed käed tulevad kasuks.

- Eesti keele oskus algtasemel
- Elementaarne arvuti kasutamise oskus
- Süstemaatilisus
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus laos, aga tahe ja pealehakkamine teevad puuduva kogemuse tasa :)

- Oleme vastutulelikud, positiivse ellusuhtumisega, mõistvad ning tegutsemisvalmis meeskond
- Pakume oma meeskonnale sportimise võimalusi, toredaid tööüritusi ja nooruslikku kollektiivi
- Motiveerivat tööd, toredaid meeskonnakaaslasi ning arenemisvõimalust

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav. :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. november 2017
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 3.8 kuni 4 EUR tunnis