Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60652

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laotöölise tööülesanneteks on

  • saabuva kauba vastuvõtt;
  • kauba väljastamine (kaubaks on plastaknad, mis on suhteliselt rasked) ja kaubale saatelehtede vormistamine;
  • akendele kaasaminevate väiketarvikute komplekteerimine;
  • lao ja territooriumi koristamine.

Tööaeg 8.00-17.00

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus;
  • kauba vastuvõtmisel tuleb osata sõita tõstukiga ja töötada delferkraanaga;
  • töötahe;
  • ausus ja kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • tööd ühes vahetuses;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • häid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#60652
Laotööline