Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708048

Kaubakuller- laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lattu saabuva kauba vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine (Kogu kauba käitlemine toimub elektrooniliselt skänneritega)
Tellitud kauba komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine
Lao-liikluse korrektne arvepidamine
Laohooldus

Vajadusel kaub klientideni tarnimine

Ootused kandidaadile

Arvuti tundmise baastase (soositud on kandidaadid kes valdavad Microsoft Dynamics Nav lao programme).
Valmisolek töötada vajadusel ka varajastel kella-aegadel
Füüsiline võimekus, kohusetundlikkus, ausus, korrektsus, puhtus ja süsteemsus.

Ettevõte pakub

Toredat ja toetavat meeskonda;
Väljaõpet sõbralikus kollektiivis;
Stabiilset sissetulekut.

Lisainfo

Töökoht asub Lasnamäel.
Lisainfo saamiseks palun helistada +372 5886 3725

Tööpakkumise number
#708048