Tööpakkumise number

568025

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma laotöölist. Laotöötaja tööülesanneteks on kaupade komplekteerimine, kaupade vastuvõtt ja väljastamine ning saate-
ja väljastusdokumentide korrashoid. Laotöötaja vastutab lao- ja ka müügisaali korrashoiu eest, abistab vajadusel müügipersonali ning osaleb aktiivselt ettevõtte igapäevases töös.


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik ja oma töös organiseeritud. Oskab käsitleda erinevat laotehnikat ja omab tõstukijuhtimise kogemust. On sõbralik ja hea suhtlemisoskusega. Töö eeldab füüsilist vastupidavust.


Ettevõte pakub

Pakume sobivale kandidaadile pikaajalist töösuhet, häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid. Pakume täistööaega graafiku alusel. Töötasule lisandub müügikäibest sõltuv kuupreemia. Ettevõtte poolt on sobiv tööriietus ja isikukaitsevahendid. Lisaks kompenseerime spordiklubide külastused. Sobivale kandidaadile korraldame ettevõttesisese väljaõppe.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
19. november 2018
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Laotööline


HANSAS PLAADIMAAILM OÜ

Hansas Plaadimaailm OÜ on suurim kauplus Eestis, mis on spetsialiseerunud ainult keraamiliste plaatide müügile. Avasime 2016. aasta augustis suuremal pinnal uue ja kaasaegse ning hea tootevalikuga kaupluse. Meie tootevalikus on plaate nii eraisikutele kodu sisustamiseks, ehitusfirmadele projektide tarbeks kui ka arhitektidele ja sisekujundajatele.

Vaatan ettevõtte profiili