Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298521

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade vastuvõtmine ja väljaandmine
Kaupade ladustamine ja komplekteerimine
Autojuhilubade olemasolu korral saab vaheldust ka kaubaveoga

Ootused kandidaadile

Kiirus
Täpsus ja kohusetundlikkus
Töökus
Eesti keele oskus suhtlustasandil
Kasuks tulevad tõstukijuhiload ja varasem töökogemus komplekteerijana
Kasuks tuleb ka arvuti valdamine kesktasemel

Ettevõte pakub

Väljaõpet kohapeal
Toetame töötajate sportimist
Kindlat tööaega 8.00-17.00 tööpäeviti
Ettevõttel on traditsioon korraldada ühisüritusi - suvepäevad, firma sünnipäev, jõulupidu, perioodiliselt muud üritused (kardisõit, bowling, mäesuusatamine jne)

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Tähetorni 102 (lähimad ühistaranspordi peatused Tähetorni hotelli juures ja Paldiski maanteel, soovitav oma transpordi olemasolu)
Laotööline töötab laojuhi alluvuses
Laos töötab hetkel kokku 3 inimest
Töökollektiiv on nooruslik ja sõbralik, kokku on ettevõttes 20 töötajat
Palume Teil kandideerida ainult läbi CV Keskuse süsteemi, vastasel juhul ei saa me garanteerida Teie kandideerimissoovi kohalejõudmist

Tööpakkumise number
#298521

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 500 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. märts 2013
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2013

Ettevõte tegeleb lehtmetallist kinnitusvahendite tootmise ja hulgimüügiga. Ettevõte on tegutsenud 14 aastat, suuremateks klientideks on ehitusmaterjalide hulgimüüjad ja kauplused nii Eestis kui välismaal.
Ettevõte omab ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissertifikaati, toodetele on väljastatud Euroopa Tehniline Tunnustus (ETA) ja CE märk.
Ettevõtte peakontor, müügiesindus ja tootmine asuvad Tallinnas. Lisaks on Tartus müügiesindus.

Vaata rohkem

Laotööline