Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69382

Laotööline-tôstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljaandmine
  • kaupade komplekteerimine
  • kaupade siirdamine tôstukiga
  • lao korrashoid

Ootused kandidaadile

  • ausus ja täpsus
  • eesti keele oskus kõnes
  • füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus
  • tõstukijuhtimise kogemus
  • varasem töökogemus antud valdkonnas

Ettevõte pakub

  • arendavat töökogemust,
  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • tööle vastavat konkurentsivôimelist palka

Lisainfo

Otsime oma Klientidele Tallinnas tõstukijuhtimise kogemusega töötajaid.

Tööpakkumise number
#69382