Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #424858

Laotööline suveks ( Männiku osakond )

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtmine ja väljastamine
  • Kaupade korrastamine, abitööd ladudes

Ootused kandidaadile

  • Täpsus ja korrektsus
  • Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd suveperioodiks
  • Kaasaegset ja nooruslikku töökeskkonda

Lisainfo

Soovituslik vanus kandideerijale alates 18. eluaastast, tööperiood kestab perioodil juuni - september.

Tööpakkumise number
#424858

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
10. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016

Puumarket AS on 1991.aastal loodud pidevalt arenev ettevõte, mis tegeleb puit-ja üldehitusmaterjalide jae-,hulgi ning projektimüügiga. Tänaseks on sortiment puitmaterjalide osas kasvanud kõige laiemaks Eestis.
Ettevõte omab kahte müügiüksust Tallinnas, keskladu Jüris ning esindusi Pärnus, Rakveres ja Tartus. Firmas töötab üle 50 inimese.

Vaata rohkem