Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59671

Laotööline siselattu

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on rahvusvaheline tootmisettevõte Pipelife Eesti, mis tegeleb plasttorude ja liitmike tootmisega.

Tööülesanded:

- kauba vastuvõtmine: kontroll saabunud kauba üle, saabunud kauba paigutamine laoriiulisse
- kauba komplekteerimine vastavalt kliendi tellimustele.
- muud tarvilikud tööd laos

Ootused kandidaadile

- täpsus ja kohusetundlikkus
- valmisolek füüsiliseks tööks

- stabiilset tööd ja töötulemustest sõltuvat korralikku töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

Tööpakkumise number
#59671

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem