Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534016

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade vastuvõtmine ja paigutamine
kaupade komplekteerimine ja pakkimine
kaupade väljastamine
lao korrashoid

Ootused kandidaadile

koostöövalmidus
täpsus ja kohusetundlikkus
eelnev laotöö kogemus
arvuti kasutamise oskus
autojuhi load

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
koolitust
stabiilset tööd, arenguvõimalust
töötasu vastavalt oma panusele

Tööpakkumise number
#534016

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2018
Kuulutus sisestati:
9. mai 2018

AS Info–Auto on 1993. aastal asutatud Eesti autoettevõte, mis on Volvo Car Corporationi ja Ford Motor Company volitatud esindaja Eestis. AS Info-Auto peamised tegevusalad on sõiduautode ja tarbesõidukite ning nende varuosade ja tarvikute müük ning sõidukite hooldus ja remont. Samuti tegeleb ettevõte tarbesõidukite ümberehituse ning kasutatud sõidukite müügiga. Ettevõttel on esindused Tallinnas, Tartus ja Pärnus, kus töötab kokku üle 120 inimese.

Vaata rohkem

Laotööline