Osalise tööajaga laotööline õhtuses vahetuses
Tööpakkumise number #743190

1
DLW Eesti OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Peamiseks tööülesandeks on saabuvate ja väljuvate kaubasaadetiste vastuvõtmine, kontrollimine ning paigutamine selleks ettenähtud kohtadele.

  • Tööaeg vahemikus 16:00-20:00.

  • Väljaõpe kohapeal.

  • Oleme paindlikud ning leiame lahendused.

  • Kui pakub huvi siis võta ühendust ning küsi lisa - order(at)dlw.ee

  • Asukoht Laagris, Tallinna linna piiril.

Ootused kandidaadile

  • Otsime inimest, kes soovib tahab teha tööd osalise tööajaga.
  • Julgeb suhelda ning küsida abi kui vaja
  • Oskus iseseisvalt oma tööaega planeerida
  • Oskab ja tahab ise teha ettepanekuid töö paremaks korraldamiseks

  • Töö sobib pigem meesterahvale.

Ettevõte pakub

  • kindlat laotööd ja vajalikku väljaõpet

  • võimalus teha tööd teise töökoha kõrvalt või peale õpinguid

  • sobiv amet esimeseks töökohaks

  • töötasu kokkuleppel

Lisainfo

Töökoha asukoht Laagris. Lähedal on bussi-ja rongipea

Tööpakkumise number
#743190