Värsked tööpakkumised

Laotööline / müügispetsialist / tõstukijuht VIP9

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545735

Tööpakkumise number

545735

Töö kirjeldus

Pakume tööd laotöölise / müügispetsialist / tõstukijuhile, kelle tööülesanneteks on:
• klientide teenindamine ja aktiivne suhtlus;
• kaupade ja teenuste tutvustamine;
• kaupade vastuvõtmine ja väljaandmine kahveltõstukiga;
• kaupade pakkimine ning komplekteerimine;
• lao korrashoid ning muud abitööd;
• spooni töötlemine.

Nõudmised kandidaadile

• hea suhtlusoskus;
• tõstuki juhtimise oskus ja tõstukijuhi load;
• ausus, täpsus ja kohusetundlikkus;
• füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasandil;
• kasuks tulevad puidualased teadmised;
• tahe tööd teha.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda.
Meeldivat kollektiivi.
Konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Töö sisaldab raskuste teisaldamist.
Tööaeg on esmaspäevast - reedeni kella 08.00 - 17.00.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2018
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2018

AS Mass on asustatud 1991. aastal erakapitali baasil.
Tänaseks on AS Mass kasvanud üheks arvestatavamaks kattevineeri ja väärispuidu müüjaks Eestis. Enamus suuremaid ja väiksemaid mööblitootjaid kuuluvad firma klientide hulka. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda klientidele parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaupu