Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151529

Laotööline-liftitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisosakonnast saabuva valmistoodangu transportimine liftiga lattu ja selle paigutamine seal;
kauba koguse ja kvaliteedi jälgimine ning korrastustööd laos.

Ootused kandidaadile

  • töökas;
  • distsiplineeritud ja kohusetundlik;
  • vastupidav ja heas füüsilises vormis;
  • täpne ja tähelepanelik;
  • eesti keele oskus suhtlemistasemel

Püsivat tööd ja tasu, mis sõltub ka oma tööoskusest, täistööaega, graafiku alusel, tööalast väljaõpet.

Lisainfo

Töö sobib ka vanemale meesterahvale.

Tööpakkumise number
#151529

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
12. mai 2008

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev piimatööstus. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Emma, Merevaik, Haps, Dr Hellus, Fit, Kohuke ja Suitsujuust all.

Vaata rohkem