Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122587

Laotööline-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

valmistoodangu komplekteerimine komplekteerimislehe alusel;
kauba väljastamine klientidele;
kauba koguse ja kvaliteedi jälgimine;
kauba paigutamine ja transportimine;
laadimis- ja korrastustööd laos.

Ootused kandidaadile

  • töökas;
  • distsiplineeritud ja kohusetundlik;
  • vastupidav ja heas füüsilises vormis;
  • täpne ja tähelepanelik;
  • kasuks tuleb eelnev sarnase töö tegemise kogemus;
  • eesti keele oskus suhtlemistasemel

Ettevõte pakub

Püsivat tööd ja tasu, mis sõltub ka oma töökusest,
täistööaega, graafiku alusel
tööalast väljaõpet

Tööpakkumise number
#122587

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
7. september 2007

Tere AS on Eesti ettevõte, kes tegeleb toorpiima kokkuostu, piimatoodete, tootearenduse, tootmise ja müügiga.
Tooteid turustatakse kaubamärkide TERE, Emma, Merevaik, Haps, Dr. Hellus, Fit, Kohuke ja Suitsujuust all.

Vaata rohkem