Värsked tööpakkumised

Laotööline- komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124942

Tööpakkumise number

124942

Töö kirjeldus

Kauba komplekteerimine.
Kauba paigutamine ja konteinerite laadimine.

Nõudmised kandidaadile

• Ausus
• Korrektsus
• Pingetaluvus
• Füüsilise koormuse taluvus

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas firmas, konkurentsivõimelist tasu ja meeldivat meeskonda.
Ettevõttes toimuvad üks kord aastas suvepäevad ja talvepäevad.
Toetame ka igakuiselt töötajate sportimist.

Lisainfo

Töökoht asub uues avaras laos Peterburi tee 92G, Tallinn. Ettevõtte juurde sõidab ühistransport (Kuuli peatus). Tööaeg on esmaspäevast reedeni ja päevastes või õhtustes vahetustes kuni kella 20.00.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
21. september 2007

AS Prike on 15-aastase kogemusega kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Metaxa, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.
Alates 2006. aasta septembrist esindame Eestis ka järgnevaid tubakatooteid: Kent (endine Barclay), Vogue.