Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53747

Laotööline-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Fenar poolt pakutavate tööstuskaupade komplekteerimine saatelehe alusel.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt eelnev töökogemus komplekteerijana;
vähemalt keskhariduse olemasolu;
soovitatavalt 25-40 aastane mees;
eesti ja vene keele oskus;
hea füüsiline vorm;
teistega arvestav, vastutustundlik ja töökas inimene.

Ettevõte pakub

Töökohta laia tootevalikuga ettevõttes;
tublile töömehele stabiilset tööd ja kindlat sissetulekut;
arenguvõimalusi pikemas perspektiivis.

Lisainfo

Töötingimused on väga head – uus ladu, uued seadmed, tipptasemel ventilatsioon, kaasaegsed sanitaarruumid.
Küsi julgesti lisainformatsiooni telefonil 671 8054!

Tööpakkumise number
#53747