Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28084

Laotööline-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Fenar poolt pakutavate tööstuskaupade komplekteerimine laolehe alusel.

Ootused kandidaadile

  • soovitav eelnev töökogemus komplekteerijana
  • vähemalt keskhariduse olemasolu
  • soovitatavalt 25-40 aastane mees
  • eesti ja vene keele oskus
  • teistega arvestav, vastutustundeline ja töökas inimene

Ettevõte pakub

  • töökohta laia tootevalikuga ettevõttes
  • arenguvõimalusi pikemas perspektiivis
  • tulemustele vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#28084