Laotööline-klienditeenindaja VIP1

HANSAS PLAADIMAAILM OÜ

Tööpakkumise number

605381

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma laotöölist-klienditeenindajat. Töötaja tööülesanneteks on kaupade komplekteerimine, klientide nõustamine, kaupade vastuvõtt ja väljastamine ning saate-
ja väljastusdokumentide korrashoid. Laotöötaja-klienditeenindaja vastutab lao- ja ka müügisaali korrashoiu eest ning osaleb aktiivselt ettevõtte igapäevases töös.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik ja oma töös organiseeritud. Oskab käsitleda erinevat laotehnikat ja omab tõstukijuhtimise kogemust. On sõbralik ja hea suhtlemisoskusega. Töö eeldab füüsilist vastupidavust.

Pakume sobivale kandidaadile pikaajalist töösuhet, häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid. Pakume täistööaega graafiku alusel. Töötasule lisandub müügikäibest sõltuv kuupreemia. Ettevõtte poolt on sobiv tööriietus ja isikukaitsevahendid. Lisaks kompenseerime spordiklubide külastused. Sobivale kandidaadile korraldame ettevõttesisese väljaõppe.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1100 EUR kuus
Soovin kandideerida

Laotööline-klienditeenindaja

Hansas Plaadimaailm OÜ on suurim kauplus Eestis, mis on spetsialiseerunud ainult keraamiliste plaatide müügile. Avasime 2016. aasta augustis suuremal pinnal uue ja kaasaegse ning hea tootevalikuga kaupluse. Meie tootevalikus on plaate nii eraisikutele kodu sisustamiseks, ehitusfirmadele projektide tarbeks kui ka arhitektidele ja sisekujundajatele.

Avan ettevõtte profiili