Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #76271

Laotööline / kauba komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on:
- kaupade vôi toodete komplekteerimine vastavalt tellimustele
- kaupade vastuvôtmine ja väljastamine
- kaupade ladustamine
- vajadusel ka koormate peale- ja mahalaadimine

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:
- täpsust ja korrektsust tööülesannete täitmisel
- füüsilist vastupidavust
- kohusetundlikkust ja ausust

Kasuks tuleb:
- tôstukijuhi lubade olemasolu ja eelnev samalaadse töö kogemus

Ettevõte pakub

- head kollektiivi
- kaasaegseid töötingimusi
- palka vastavalt töötulemustele

Lisainfo

Töö on vahetustega:
07.00-15.00
15.00-23.00
23.00-07.00

Lisatasud vastavalt EV seadusele töötamisel ôhtu- ja öötundidel!

Ettevôttel on korraldatud tasuta transport Tallinna hommikuste ja ôhtuste vahetuste alguses/lôpus.

Tööpakkumise number
#76271