Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734530

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks saab olema kauba ladustamine, laadimine. lao korrashoid ja inventeerimine.

Ootused kandidaadile

Sinu peamisteks tunnusteks võiks olla:

- oled töökas ja kohusetundlik ning soovid õppida ja omandada uusi oskusi.
- oled aktiivsete eluviisidega.
- sa otsid püsivat ja pikemaajalist töösuhet

Ettevõte pakub

- kohapealset väljaõpet

- konkurentsivõimelist palka

- paindliku tööaega

- lapse sünnitoetust

- võimalust töötada Euroopa ühes suurimas veespordi varustust tootvas ettevõttes

Tööpakkumise number
#734530
Laotööline