Värsked tööpakkumised

Laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387092

Tööpakkumise number

387092

Töö kirjeldus

Laotöölise peamisteks tööülesanneteks on materjalide ja valmistoodangu vastuvõtmine lattu ning kauba väljastamine klientidele.

Nõudmised kandidaadile

• kindlasti eelnev töökogemus laos
• tõstukijuhi load
• kohusetundlikkus
• täpsus ja ausus
• eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• hea füüsilise koormuse talumine

Pakume väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda, stabiilset tööd, põhipalk+ preemiad vastavalt töötulemustele. Töötajatele on organiseeritud transport Tallinnast.

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus mööblivaldkonnas ja B-kategooria autojuhilubade olemasolu.

Töökoht asub Tööstuse 10, Laab külas, Harjumaal .

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. august 2015
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2015

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2013. aastal oli 8 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi 180 inimest.