Värsked tööpakkumised

Laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457770

Tööpakkumise number

457770

Töö kirjeldus

Kaupade komplekteerimine
Kaupade sorteerimine
Tõstetööde teostamine laohoones ja territooriumil
Lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Töötahe ja kõrge enesedistsipliin
Initsiatiivikus ning valmisolek töötada meeskonnas
Soovitav on eelnev töökogemus laotöödel
Oskus planeerida oma aega ja pidada kinni tähtaegadest
Tõstukijuhi load ja soovitav eelnev töökogemus tõstukitega

Turvalist töökeskkonda, mille parendamisega tegeletakse igapäevaselt
Tööks vajalikke isikukaitsevahendeid, tööriideid
Perioodilist tervisekontrolli
Kolleegide tuge ja väljaõpet
Häid töötingimusi ja sõbralikku meeskonda
Konkurentsivõimelist töötasu ja sportimisvõimalusi

Lisainfo

Urmas Lillimägi
5039549

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2017

Puumerkki on Stora Enso tütarettevõte ning ühtlasi Stora Enso poolt valmistatud puidutoodete ainuvolitatud müügi- ning jaotuskanal Eestis. Puumerkki tegeleb puidutoodete hulgimüügiga. Meie turustuskett tegutseb Balti riikides ja Soomes.

Pakume oma klientidele kvaliteetseid tooteid ning kiiret ja stabiilset teenindust. Meie partnerid hindavad ettevõtte põhiväärtusi, milleks on usaldusväärsus, jätkusuutlikud tööpõhimõtted ning pikaajalised kogemused antud vallas.