Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #501326

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime töötajat Sakus asuvasse kodumasinate lattu. Laotöötaja-tõstukijuht tegeleb kauba vastuvõtmise, ladustamise, komplekteerimise, väljastamise ja lao korrashoiuga. Osaleb inventuuride läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- vähemalt keskharidust;
- korrektsust, ausust, täpsust, kohusetundlikkust, aktiivsust;
- füüsilist vastupidavust.

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus laos;
- tõstukijuhi oskused;

Ettevõte pakub

Pakume konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Saada CV hiljemalt 24.10.2017 aadressile Ottender & Valgmäe AS, Üksnurme tee 4, Saku 75501, Harju mk (märgusõna "laotöötaja") või kandideeri CV Keskuse vahendusel.

Tööpakkumise number
#501326

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2017

on Eesti suuremaid ja edukamaid kodumasinate impordi ja müügiga tegelevaid firmasid. Praeguseks on firmal 7 kauplust nime all "Kodumasinad" Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja Rakveres.

Vaata rohkem

Laotööline