Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798562

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Rae, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba vastuvõtuks sissetuleku dokumentide ettevalmistamine;

  • Saabuva kauba vastuvõtt transpordifirmadelt, kauba kontrollimine, markeerimine ja ladustamine;

  • Väljuva kauba komplekteerimine, pakendamine ja väljastamine transpordifirmadele;

  • Lao korrashoid ja inventuuridel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • Sulle meeldib aktiivne ja liikuv töö, oled füüsiliselt heas vormis ja ei pelga raskuste tõstmist;

  • Sa oled täpne ja tähelepanelik;

  • Sa oled sujuv kahveltõstuki käsitleja, kasuks tulevad tõstukijuhi load;

  • Arvutikasutusoskus on Sinu jaoks igapäevane, kasuks tuleb Directo programmi tundmine;

  • Sa oled kohusetundlik, usaldusväärne, rõõmsameelne, sõbralik, positiivse hoiakuga ja Sulle meeldib töötada väikeses kollektiivis;

  • Sa oskad suhelda eesti keeles, kuid kasuks tuleb ka vene ja inglise keele oskus;

  • Sa armastad puhtust ja korda;

  • Kasuks tuleb varasem laotöö või kaubandus valdkonna töökogemus.

Ettevõte pakub

  • Põhipalka alates 1200 €/kuus (bruto);

  • Sõbralikku ja ühtehoidvat kollektiivi;

  • Sporditoetust, sest tervislikud eluviisid on olulised;

  • Tööväliseid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#798562

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. august 2022
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Laotööline