Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57118

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on ventilatsioonimaterjalide tootmise ja hulgikaubandusega tegelev AS Lindab. Pakume tööd laotöölisele.

Tööülesanded:

- kaupade vastuvõtmine ja väljastamine
- lao korrashoid

Ootused kandidaadile

- eelnev laotöö kogemus
- hea eesti keele oskus
- vene keele oskus suhtlustasandil
- ausus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd heades tingimustes

Lisainfo

Kasuks tuleb tõstukijuhi lubade olemasolu.

Tööpakkumise number
#57118
Laotööline