Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69018

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade vastuvõtmine ja väljastamine, ladustamine
- valmistoodangu kiletamine ja komplekteerimine

Ootused kandidaadile

- valmisolek töötada graafiku alusel (sh öötöö ja nädalavahetused)
- karske eluviis
- korrektsus, ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
- eelnev töökogemus pole määrav, pakume väljaõpet kohapeal

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- huvitavat, pingelist ja iseseisvat tööd
- stabiilset ja pikaajalist töösuhet
- kaasaegseid töötingimusi
- tasuta transporti Tallinnast Tabasallu ja tagasi
- arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#69018
Laotööline