Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514525

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kaupade vastuvõtmine ja väljastamine
* töö tõstuki ja elektrikäruga
* valmistoodangu kiletamine ja komplekteerimine
* tootmiseks vajalike materjalide transport
* muud erinevad laos vajalikud toimingud

Ootused kandidaadile

* eelnevat laotöö kogemust, sh tõstukiga töötamise kogemust
* eesti ja vene keele oskust
* algtasemel arvutikasutusoskust
* töökust, täpsust ja kiirust, koostöövalmidust ja usaldusväärsust
* head füüsilist vormi ning kõrgustes töötamise mitte kartmist
* iseseisvalt töötamise oskust ja initsiatiivikust

Kasuks tuleb tõstukijuhi tunnistus ja tarkvara SAP tundmine.

Ootame kandideerima inimesi, kes vastavad esitatud nõuetele.

* graafikuga tööd— 2 päeva (8:00-20:00), 2 ööd (20:00-8:00), 4 päeva vaba
* tasuta transporti tööle alates Tallinna kesklinnast
* püsivat ja stabiilset tööd
* ühisüritusi ning jõulude ajal peame meeles töötajate lapsi

Võimalusel eelnevalt võimalik tööga tutvuda.

Tööpakkumise number
#514525

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2018

Greiner Packaging AS kuulub sajandipikkuste traditsioonidega Austria perekontsernile, mille peamine tegevusvaldkond on mitmesuguste plasttoodete ja -vahtude tootmine. Eesti ettevõte kuulub kontserni plastikpakendite toomisega tegelevasse harusse, mis on üks Euroopa juhtivaid pakenditootjaid. Greiner Packaging harus on üle 34 tootmisüksuse erinevates Euroopa riikides.

Greiner Packaging AS on kontserni tütarettevõte Eestis, mis toodab plastpakendeid põhiliselt toiduainete- ja keemiatööstuse tarbeks ning turustab neid Balti riikides ja Skandinaavias. Ettevõtte tootmisüksuse ja kontor asuvad Tabasalus, kus töötab ligi 150 inimest.

Vaata rohkem

Laotööline