Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549670

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toodete komplekteerimine ja kleepimine laos.
Töökoha korrashoid
Vajadusel kaupade laialivedu Tallinna piires.
Töö laos tavatemperatuuril ja jahelaos
Töökoht asub Harjumaal Peetri külas.
Tööaeg E-R 9.00 kuni 17.00

Ootused kandidaadile

Ausus, kiirus, täpsus, kohustundlikkus.Vajalik valmisolek füüsiliseks tööks.
Keeleoskus:Eesti keel vähemalt B2,inglise keele oskus A2
Töötamiseks vajalik tervisetõend

. Autojuhiload B-kategooria.

Ettevõte pakub

Intensiivset tööd kaasaegses töökeskkonnas,
hulgaliselt teadmisi Itaalia toiduainetest ja toidukultuurist.
Väljaõpe kohapeal.

Tööpakkumise number
#549670

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2018
Kuulutus sisestati:
7. august 2018

Granarolo on Itaalia tähtsaim piimatootjate kett ,kuhu kuulub üle 1000 farmeri ja 16 tootmisüksust 12-st Itaalia piirkonnast ja 6 välismaalt ( Prantsusmaal, Uus- Meremaal, Tsiilis, Brasiilias),10 haruettevõtet üle maailma; kokku töötajaid 2400,
Oleme Granarolo Baltikumi haruettevõte, kes omab Eesti turul pikaajalist kogemust eelneva 15 aasta jooksul iseseisva ettevõttena.
Oleme arenev ja uuendustele suunatud ettevõte, olles teinud pikaajalist koostööd Itaalia juhtivate toiduainete tootjatega, kes tegutsevad edukalt rahvusvahelistel turgudel.

Vaata rohkem

Laotööline