Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743349

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade peale- ja mahalaadimine

  • sissetulevate kaupade kontroll, märgistamine ja vastuvõtmine

  • kaupade paigutamine hoiukohtadele (käsitsi ja virnastajaga)

  • tellimuste komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine

  • laoprogrammis vajalike toimingute tegemine

  • osalemine inventuurides

  • lao korrashoid

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 3 aastat varasemat laotöö kogemust
  • tõstukijuhiluba
  • head füüsilist vormi, pinge- ja rutiinitaluvust
  • oskust ja võimekust töötada iseseisvalt, samas ka valmisolekut meeskonnatööks
  • arvutikasutamise oskust
  • head suhtlemisoskust ja positiivset ellusuhtumist
  • kohusetundlikkust, stabiilsust, korrektsust ja täpsust
  • eesti keele oskust suhtlustasandil

Kasuks tuleb:

  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • arvutikasutamise oskus Word, Excel ja Outlook
  • inglise ja/või soome keele oskus
  • gaasitõstukiga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

  • sõbralikke ja toetavaid töökaaslasi

  • kaasaegseid töövahendeid

  • tööks vajalikke koolitusi

  • pikaajalist töösuhet kasvavas ettevõttes

  • arenguvõimalusi organisatsiooni siseselt

  • täiendavat talvepuhkust vastavalt töötatud ajale

Lisainfo

Tööaeg on: E-R 08:00-16:30
Töökoht: Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa
Saada oma CV ja palgasoov hiljemalt 12.12.2021.
Sobiva kandidaadi leidmisel täidame ametikoha enne konkursil märgitud kandideerimise tähtaega.

Tööpakkumise number
#743349
Laotööline