Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324892

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime ettevõtte Jüris asuvasse tehasesse laotöölist, kelle tööülesanneteks on:

  • valmistoodangu visuaalne kontroll, nimetuste-koguse vastavuse jälgimine
  • valmistoodangu juhendikohane pakendamine, varustamine pakke- ja saatelehega
  • info edastamine mõõtude, kaalu ja väljastamiseks valmisoleku kohta
  • kaupade komplekteerimine ja kliendile väljastamine

Ootused kandidaadile

  • eesti ja vene keele oskus suhtlemistasandil
  • elementaarne arvutikasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • eelnev laotöö kogemus
  • B-kategooria juhiload
  • tõstuki juhtimise oskus ja tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

  • väljaõpet kohapeal
  • kaasaegseid töötingimusi
  • sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
  • firmaüritusi ning sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.
Ühendust võtame vaid välja valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#324892

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2013
Kuulutus sisestati:
7. november 2013

ETS NORD AS on 1998. aastal asutatud aktsiaselts. Ettevõtte põhitegevuseks on ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute projekteerimine, tootmine ja müük ning klientideks ventilatsioonisüsteemide paigaldajad Skandinaavias ja Baltikumis.
Ettevõttel on tootmis- ja logistikaüksused Tallinnas, Jüris ning Soomes Tuusulas, kus töötab kokku üle 150 inimese.

Vaata rohkem

Laotööline