Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339667

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ventilatsioonidetaile valmistavas kaasaegses tootmises
- kauba mahalaadimine tõstukiga ja koguse kontroll
- valmistoodangu komplekteerimislehtede alusel tõstukiga pealelaadimine
- hommikuti toodangu vahelaost lattu vedu ning paigaldamine

Ootused kandidaadile

Laotöö kogemus kaasaegses suure tootmisfirma laos
Kaasaegse kuni 3t tõstejõuga tõstuki juhtimise oskus ja kogemus koos vastava juhitunnistuse olemasoluga
Tootmis- ja töödistsipliini järgimine, täpsus ja korrektsus.
Eesti keele head valdamist, vene keele oskust suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

Püsivat tööd ühes vahetuses tööajaga kell 8.00 kuni 16.30
Kaasaegseid töö- ja olmetingimusi.
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu üle Eesti keskmise töötasu
Autokompensatsiooni
Spordiharrastustel firmapoolset toetust
Mugavat tööriietust

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna külje all Jõelähtme vallas

Tööpakkumise number
#339667

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2014

OÜ Employer International on tööjõuvahenduse, -rendi ja personaliotsinguga tegelev ettevõte, kes oma Ukraina tütarfirma kaudu vahendab ka Ukraina spetsialiste.

Vaata rohkem

Laotööline