Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27927

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte laienemisega seoses pakume tööd 2 laohoidjale.
Peamised ülesanded on seotud laotööde teostamisega, sh.:

  • laadimistööde teostamine, kauba ladustamine sh tõstukiga
  • kauba (tarvikute) monteerimine, koostamine ja komplekteerimine
  • kauba markeerimine ja pakkimine
  • saatedokumentide vormistamine

Ootused kandidaadile

  • laotöölise kogemus
  • tõstuki juhtimise kogemus
  • elementaarne arvuti kasutamise ja inglise keele oskus
  • aus, kohusetundlik, täpne ja meeskonnatööd austav inimene
  • vähemalt keskhariduse olemasolu
  • soovitatavalt 23-45 aastane meesterahvas

Ettevõte pakub

  • töökohta rahvusvahelises ettevõttes
tööd E-R 8.00-17.00
  • tulevikus on võimalus ettevõttesisese konkursi kaudu saada tootmistööliseks

Lisainfo

  • Töökoht hakkab olema Harjumaal, Kose vallas, hetkel aga tuleb tööl hakata käima Tallinnas (Suur-Sõjamäe tn.)
  • Ootame kandideerima kohusetundlikke ja positiivseid inimesi.

Tööpakkumise number
#27927
Laotööline