Värsked tööpakkumised

Laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27927

Tööpakkumise number

27927

Töö kirjeldus

Ettevõtte laienemisega seoses pakume tööd 2 laohoidjale.
Peamised ülesanded on seotud laotööde teostamisega, sh.:
• laadimistööde teostamine, kauba ladustamine sh tõstukiga
• kauba (tarvikute) monteerimine, koostamine ja komplekteerimine
• kauba markeerimine ja pakkimine
• saatedokumentide vormistamine

Nõudmised kandidaadile

• laotöölise kogemus
• tõstuki juhtimise kogemus
• elementaarne arvuti kasutamise ja inglise keele oskus
• aus, kohusetundlik, täpne ja meeskonnatööd austav inimene
• vähemalt keskhariduse olemasolu
• soovitatavalt 23-45 aastane meesterahvas

Ettevõte pakub

• töökohta rahvusvahelises ettevõttes
tööd E-R 8.00-17.00
• tulevikus on võimalus ettevõttesisese konkursi kaudu saada tootmistööliseks

Lisainfo

• Töökoht hakkab olema Harjumaal, Kose vallas, hetkel aga tuleb tööl hakata käima Tallinnas (Suur-Sõjamäe tn.)
• Ootame kandideerima kohusetundlikke ja positiivseid inimesi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. märts 2004
Kuulutus sisestati:
4. märts 2004
Lisainfo palga kohta:
5000 bruto kuus

IFP kuulub Flagholding OY kontserni, mis on maailma suurim klaasplastikust lipumastide ja Põhjamaade suurim lippude valmistaja. Kontserni tehased asuvad lisaks Eestile ka Soomes ja Rootsis. Tootmiseks vajaminev seadmestik ning know-how pärineb Rootsist ning seda, et toodangu kvaliteet on rahvusvaheliselt aktsepteeritud tasemel, kinnitab fakt, et toodangut eksporditakse lisaks Euroopa maadele ka Põhja-Ameerikasse ja Kagu- Aasiasse.