Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303629

Laotööline (2-ks nädalaks)

Firma nimi peidetud
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP Group OÜ kliendiks on Tartumaal Tila külas asuv kangaste ja õmblustarvikute ladu.
Pakume laotööd (kaupade markeerimine, komplekteerimine, vastuvõetava kauba ladustamine jne.) alates esmaspäevast 8. aprillist esialgu kuni kaheks nädalaks

Nõudmised kandidaadile

* hoolsus ja kohusetunne
* kärmed käed ja asjalik töösse suhtumine
* laotöö kogemus annab kandideerimisel eelise

Ettevõte pakub

* tööd E-R kella 8,30-17
* kindlat tunnipalka

Tööpakkumise number
#303629

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö
Brutopalk: Alates 2.9 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem