Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438594

Laotöö spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

igapäevase laotöö tegemine
saatedokumentide haldamine-ja laoarvestuse pidamine
inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus laos
kogemus virnastajaga töötamisel
väga hea vene keele oskus
suurepärane suhtlemisoskus- ja empaatiavõime
kõrge pingetaluvus
analüüsivõime ja objektiivsus
enesedistsipliin
huvi tehnikavaldkonna vastu

NB! Ühendust võetakse sobivate kandidaatidega!

Ettevõte pakub

kaasaegseid töö-ja olmetingimusi
ettevõtte spetsiifikast lähtuvat vajalikku väljaõpet
lisaks põhtasule maksame igakuiselt ka tulemustasu
stabiilset tööd
toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#438594

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. september 2016
Kuulutus sisestati:
31. august 2016

ONOFF pakub iga päev uudishimulikule kliendile asjatundlikku, positiivset ja kiiret teenindust. Heade nõuannate ja usaldusväärsete soovitustega muudame kliendile valikute tegemise lihtsaks. Meie juhtmõte on alati olnud pakkuda uusimat tehnikat soodsaima hinnaga. Täna tegutseb meil Eestis 7 kauplust.

Meie uus ja kaasaegne keskladu (asukohaga: Loo, Jõelähtme vald, Harjumaa) ootab kandideerima eelneva laotöö kogemusega inimest!

Vaata rohkem