Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194351

LAOTÖÖ EESTÖÖLINE

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma Maardu, Vana-Narva mnt 30/1 asuva tehase meeskonda kandideerima:

vähemalt 2-aastase LAOTÖÖ JUHTIMISE KOGEMUSEGA
EESTÖÖLIST

Tööülesanneteks:

  • mittestandardsete kuni 15 kg kaaluvate lehtmetallist toodete pakkimine euroalustele vastavalt kliendi poolt kehtestatud nõuetele
  • pakkimisüksuse (3 kaastöötajat) juhtimine ning kaastöötajate töö korraldamine
  • laomajanduse korraldamine sh toodete arvele ja arvelt maha võtmine, detailide-karpide-aluste kohtade tähistamine, kauba paigutamine, inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2-aastane töökogemus laotööde juhina, tahe korralda ka kaastöötajate tööd (NÕUTAV VASTAV TÖÖKOGEMUS)
  • eesti keele väga hea oskus kõnes ja kirjas ning vene keele hea oskus kõnes
  • arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
  • vastutustundlik, organiseerimisvõimeline, korrektne
  • valmisolek teha füüsilist tööd
  • keskharidus

  • Kandideerimisel on eeliseks igapäevaseks tööl käimiseks isikliku sõiduauto kasutamise võimalus, tõstukijuhi load ja majandustarkvara Axapta kasutamise kogemus
Kandideerida saab ainult CV saatmisega!

  • tööaeg esmaspäevast reedeni 7.00-16.00, edaspidi kahes vahetuses 7-16 ja 16-01
  • oskustele vastavat palka, meil on neli kvalifikatsioonitaset
  • tööriietust ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

CV saata läbi CV-keskuse, CV-online või aadressile personal(ät)favor.ee

Kandidaatidega võetakse ühendust peale kuulutuse aegumist.

Tööpakkumise number
#194351