Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58410

Laotehnika müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • otsime Tartusse oma meeskonda laotehnika müügispetsialisti, kelle töökohustuseks on aktiivne müügitöö ning koostööpartneriteks meie praegused ja tulevased kliendid

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt tehniline kõrg- või eriharidus ja aktiivse müügitöö kogemus
  • eesti ja vene keele oskus
  • suhtlemis- ja teenindusvalmidus
  • autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • huvitavat eneseteostust võimaldavat tööd
  • müügi- ja tootekoolitusi
  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi

Lisainfo

www.stokker.com
www.still.de
www.ssi-schaefer.de

Tööpakkumise number
#58410